Sme Zdravee

Zoznámte sa s nami. Sme Zdravee a snažíme sa prinášať nielen kvalitné výživové doplnky vyrobené na Slovensku, ale tiež spôsoby, ako zmeniť svoj život a žiť aktívny a vyvážený životný štýl. Pridajte s k našej ceste za Zdraveem.

zdravee-fotka-homepage

Prinášame na trh slovenské výživové doplnky inšpirované prírodou v modernom prevedení

Sme tím mladých, cieľavedomých ľudí, ktorí preferujú aktívny a zdravý životný štýl. Rozhodli sme sa pretaviť svoje skúsenosti a pohľad na svet do výživových doplnkov, ktorých cieľom je prispievať k zdravému životnému štýlu a správnemu fungovaniu tela a mysle. Prinášame na trh slovenské výživové doplnky inšpirované prírodou v modernom prevedení, ktoré Vám pomôžu na ceste za zdravím a vitalitou.

Pri vývoji a výrobe našich výživových doplnkov dbáme na kvalitu ingrediencií, overené zloženia, efektívnosť a maximálnu funkčnosť, ktorú prinášajú. Sústredíme sa na to, aby všetky naše produkty dlhodobo spĺňali všetky potrebné kritéria a požadované normy.

Cesta za Zdraveem

Každý z vás má vlastnú cestu za zdraveem. Tak to bolo aj v našom prípade, až do momentu kým sa naše cesty nepretli. Spojil nás šport a aktívny životný štýl. Spojila nás chuť žiť život naplno a vyťažiť z neho maximum.

KTO SME

V srdci Slovenska sa zrodil nápad Tomáša, ktorého vystihujú skúsenosti a znalosť v obore, aj vďaka vyštudovanej vysokej škole v oblasti výživy. Dávida vystihuje priebojnosť a vytrvalosť pri dosahovaní vytýčených cieľov, či už v živote, športe, ale aj na ceste za zdravím. Iva vystihuje tvorivosť a neutíchajúci hlad po realizovaní nových nápadov.

DEM02458

CHCEME BYŤ ZDRAVEE

Po čase sme dospeli k záveru, že s týmito vlastnosťami a rovnakým pohľadom na život sme schopní pomôcť sebe aj ostatným. Vytvorili sme niečo, na čo sme právom hrdí. Niečo unikátne. Niečo čo nás vystihuje a zároveň definuje našu podstatu bytia – byť zdravee.

EYE02685pre-post flak

POSLANIE A VÍZIA

Začnime od seba. To je začiatok cesty za ZDRAVEEM každého z nás. Zdravie je pre nás to najcennejšie čo máme. Všetci sa chceme cítiť dobre, mať dostatok energie, žiť život bez starostí a stresu. Veď práve to je kľúč ku šťastnému a spokojnému životu.

EYE02691pre-post

ČO CHCEME PRINIESŤ

Snažíme prinášať spôsoby, ako tento šťastný a spokojný život dosiahnuť nielen u seba, ale aj u všetkých okolo. Chceme inšpirovať a ukazovať možnosti, ako žiť aktívny a naplnený život. Chceme byť pozitívnym príkladom v modernom svete, ktorý aj napriek svojmu rýchlemu tempu vie byť nádherný. Chceme pomocou našich produktov využiť maximálny potenciál tela a mysle. Chceme byť súčasťou zdravej spoločnosti a pomáhať k zdravšiemu životnému štýlu. Chceme učiť zdravým návykom, pomáhať zlepšovať fyzický výkon, efektívne regulovať hmotnosť, predchádzať a chrániť sa pred rôznymi ochoreniami, prevenciou chrániť zdravie pred únavou, stresom a opotrebovaním organizmu.

Pridaj sa k nám

Buď súčasťou Zdravee ešte dnes.

cta-image-01 cta-image-02

PRIDAJ SA K NÁM

Pomôžeme ti vyladiť tvoj životný štýl

Je len na tebe, ako sa rozhodneš. Sme tu však pre teba a radi ti pomôžeme so zmenou životného štýlu. Vyber si niektorý z doplnkov alebo si prečítaj, náš pohľad na svet.

bg-icon-01 Vector

Na Orave zdravo

Všetky doplnky sú prírodné, bez aditív a vyrobené na Orave.

bg-icon-02 Stopwatch

Raz, dva u teba doma

Doručujeme do 2 pracovných dní a nad 50 € máš dopravu zadarmo.

bg-icon-03 Biceps

Bezpečnosť je povinnosť

Platby v e-shope sú autentifikované a maximálne bezpečné.

bg-icon-04 Medal

Môžeš nám dôverovať

Všetky doplnky sú kontrolované, testované a certifikované na ÚVZSR.